Fuar Plazatur

1992 yılından günümüze kadar turizm, seyahat alanında hizmet veren ve sayısız toplantı organizasyonuna başarı ile imzasını atmış bulunan firmamız T.C. Turizm Bakanlığından, “A” Grubu Seyahat Acentesi İşletme Belgesi’’ne sahiptir.

2015 Yılından itibaren birbirinden bağımsız şirketlerden oluşan Plaza Şirketler Grubu topluluğunu kurmuştur. Konusunda uzman 90 personeli ile kurumsal ve bireysel olarak hizmet vermektedir.

Firmamız turizm sektöründe ISO 9001:2000 belgesi sahibi olan sayılı firmalardan biri olup TURSAB, ASTA, ICCA üyesidir. Dünya çapında tüm havayolları bilet satış yetkisine ve birçok uluslararası yeterlilik, sertifika ve akreditasyonlara sahiptir.

Kurumsal Servislerimiz

Kurumsal Seyahat
Yönetimi

Online Turizm
Hizmetleri

Vize
Hizmetleri

VIP
Transfer

Rakamlar ile Plaza

30. yılını dolduran firmamız, 2015 Yılından itibaren birbirinden bağımsız şirketlerden oluşan Plaza Şirketler Grubu topluluğunu kurmuştur.

0

ülkede 4 ofis

0

yıllık deneyim

0

kişilik kadro

0

araçlık vip filo

Misyonumuz

İyi eğitimli, dürüst ve mutlu çalışanlarımız ile, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürekli kendisini geliştiren, yenileyen ve güncel teknolojiyi kullanan firmamız, hizmet verdiği kişi ve kurumları mutlu etmeyi misyon edinmiştir.

Visyonumuz

Turizm ve organizasyon sektörlerinde, küresel ölçekte rekabet gücüne sahip, saygın, güvenilir ve ülkesini en iyi şekilde temsil eden lider bir firma olmak.