Fuar Plazatur

China Import Export (Canton) Fair – Faz 1 Çin İthalat ve İhracat Fuarı, 15-19 Nisan 2024 tarihlerinde Çin Halk Cumhuriyeti – Guangzhou şehrinde bulunan China Import and Export Fair (Canton Fair Complex) alanında gerçekleştirilecektir.

Kanton Fuarı olarak da bilinen Çin İthalat ve İhracat Fuarı, 1957 baharında kuruldu. ÇHC Ticaret Bakanlığı ve Guangdong Eyaleti Halk Hükümeti tarafından ortaklaşa düzenlenen ve Çin Dış Ticaret Merkezi tarafından düzenlenen bu fuar her bahar ve sonbaharda olmak üzere 2 kere düzenleniyor. En uzun geçmişe, en büyük ölçeğe, en eksiksiz sergi çeşitliliğine, en büyük alıcı katılımına, alıcıların kaynak ülkesinin en geniş dağılımına ve Çin’deki en büyük ticari ciroya sahip kapsamlı bir uluslararası ticaret etkinliği olan Kanton Fuarı, Çin’in 1 Numarası olarak biliniyor.

Çin’in dışa açılmasının penceresi, özü ve sembolü ve uluslararası ticaret işbirliği için önemli bir platform olan Kanton Fuarı, geçtiğimiz 65 yılda çeşitli zorluklara göğüs gerdi ve hiç kesintiye uğramadı. 130 oturum başarıyla gerçekleştirildi ve dünya çapında 220’den fazla ülke ve bölge ile ticari ilişkiler kurdu. Toplam ihracat hacmi yaklaşık 1,5 trilyon ABD dolarına ulaştı ve toplam denizaşırı alıcı sayısı 9 milyona ulaştı. Fuar, Çin ile dünya arasındaki ticaret bağlantılarını ve dostane alışverişleri etkin bir şekilde destekledi.

Büyük Makine ve Ekipman, Küçük Makine, Bisiklet ve Motosiklet, Otomobil Yedek Parça, Kimyasal Ürünler Donanım, Hırdavat, Araç-Gereç, Taşıtlar, Yapı Makineleri, Ev Elektroniği, Tüketici Elektroniği, Elektronik ve Elektriksel Ürünler, Bilgisayar ve İletişim Ürünleri, Aydınlatma Ekipmanları, Yapı ve Dekoratif Materyaller, Banyo ve Tuvalet Ekipmanları, Uluslararası Sergi Salonu

Canton Fuarına Özel Paket Programlarımız Hazır!

Uçak bileti, otel rezervasyonları, vize işlemleri, seyahat sigortası ve transfer işlemlerinizi içeren paket turlarımız için bizimle iletişime geçin.

FUAR MERKEZİ | Canton Fair Complex

Rezervasyon Formunu Doldurarak Ön Rezervasyonunuzu Yapabilirsiniz.