Fuar Plazatur

China Import Export (Canton) Fair – Faz 3 Çin İthalat ve İhracat Fuarı, 01-05 Mayıs 2024 tarihlerinde Çin Halk Cumhuriyeti – Guangzhou şehrinde bulunan China Import and Export Fair (Canton Fair Complex) alanında gerçekleştirilecektir.

Kanton Fuarı olarak da bilinen Çin İthalat ve İhracat Fuarı, 1957 baharında kuruldu. ÇHC Ticaret Bakanlığı ve Guangdong Eyaleti Halk Hükümeti tarafından ortaklaşa düzenlenen ve Çin Dış Ticaret Merkezi tarafından düzenlenen bu fuar her bahar ve sonbaharda olmak üzere 2 kere düzenleniyor. En uzun geçmişe, en büyük ölçeğe, en eksiksiz sergi çeşitliliğine, en büyük alıcı katılımına, alıcıların kaynak ülkesinin en geniş dağılımına ve Çin’deki en büyük ticari ciroya sahip kapsamlı bir uluslararası ticaret etkinliği olan Kanton Fuarı, Çin’in 1 Numarası olarak biliniyor.

Çin’in dışa açılmasının penceresi, özü ve sembolü ve uluslararası ticaret işbirliği için önemli bir platform olan Kanton Fuarı, geçtiğimiz 65 yılda çeşitli zorluklara göğüs gerdi ve hiç kesintiye uğramadı. 130 oturum başarıyla gerçekleştirildi ve dünya çapında 220’den fazla ülke ve bölge ile ticari ilişkiler kurdu. Toplam ihracat hacmi yaklaşık 1,5 trilyon ABD dolarına ulaştı ve toplam denizaşırı alıcı sayısı 9 milyona ulaştı. Fuar, Çin ile dünya arasındaki ticaret bağlantılarını ve dostane alışverişleri etkin bir şekilde destekledi.

Kadın-Erkek ve Çocuk Giyim, İç Giyim, Spor ve Gündelik Giyim, Kürk, Deri ve Kuş tüyü Ürünler, Moda Aksesuarları, Ev Tekstili, Tekstil Ham Maddeleri ve Kumaşları, Halılar, Dekoratif Duvar Ürünleri, Gıda, İlaç ve Sağlık Ürünleri, Medikal Araçlar, Tek Kullanım Ürünler, Spor Aletleri, Seyahat ve Dinlence Ürünleri, Ofis ve Kırtasiye Ürünleri, Ayakkabı, Cüzdan ve Çanta

Canton Fuarına Özel Paket Programlarımız Hazır!

Uçak bileti, otel rezervasyonları, vize işlemleri, seyahat sigortası ve transfer işlemlerinizi içeren paket turlarımız için bizimle iletişime geçin.

FUAR MERKEZİ | Canton Fair Complex

Rezervasyon Formunu Doldurarak Ön Rezervasyonunuzu Yapabilirsiniz.