Fuar Plazatur

Chinaplas Shenzhen Uluslararası Plastik ve Kauçuk Endüstrisi Fuarı, 17-20 Nisan 2023 tarihlerinde Çin Halk Cumhuriyeti – Shenzhen şehrinde bulunan Shenzhen World Exhibition & Convention Center alanında gerçekleştirilecektir.

30 yılı aşkın bir süredir Çin’in plastik ve kauçuk endüstrilerinin büyümesine eşlik eden CHINAPLAS, bu endüstriler için seçkin bir toplantı ve iş platformu haline geldi ve aynı zamanda zengin gelişimine büyük katkı sağladı.

Şu anda, CHINAPLAS dünyanın önde gelen plastik ve kauçuk ticaret fuarıdır ve aynı zamanda endüstri tarafından dünyanın en etkili fuarlarından biri olarak kabul edilmektedir.

Ziyaretçi Profili
Otomobil, Bina ve Şehir Altyapısı, Kimyasallar ve Hammaddeler, E&E, BT ve Telekomünikasyon, Ayakkabı, Ambalaj Son kullanıcı (gıda, içecek, emtia vb. dahil), Genel Plastik Ürünler, Aydınlatma ve LED, Makine İmalatı, Tıbbi, Ambalajlama, Plastik Mobilya, Yeniden Kullanım ve Geri Dönüşüm, Kauçuk ürünler, Spor ve Eğlence, oyuncaklar, Tel ve Kablo, Diğerleri: kırtasiye malzemeleri, el aletleri vb

Chinaplas Fuarına Özel Paket Programlarımız Hazır!

Uçak bileti, otel rezervasyonları, vize işlemleri, seyahat sigortası ve transfer işlemlerinizi içeren paket turlarımız için bizimle iletişime geçin.

FUAR MERKEZİ | Shenzhen World Exhibition & Convention Center

Rezervasyon Formunu Doldurarak Ön Rezervasyonunuzu Yapabilirsiniz.