Fuar Plazatur

Intertextile Shanghai Apparel Fabrics – Spring Edition Çin Uluslararası Giyim Kumaşları ve Aksesuarları Ticaret Fuarı, 28-30 Mart 2023 tarihlerinde Çin Halk Cumhuriyeti – Şangay şehrinde bulunan NECC – National Exhibition and Convention Center alanında gerçekleştirilecektir.

Inter Shanghai Apparel Fabrics, Çin’deki kumaşlar için en büyük ticaret fuarlarından biridir. 1995 yılında kurulan fuar, tekstil endüstrisi için önemli bir buluşma noktasıdır. Sergi altı ayda bir gerçekleşir ve yalnızca ticari ziyaretçilere açıktır. Tekstil ve giyim söz konusu olduğunda, Çin dünyanın en önemli ülkelerinden biridir. Katılımcılar, ürünlerini ve yeniliklerini geniş bir kitleye sergileme, potansiyel müşterilerle tanışma ve pazardaki varlıklarını artırma fırsatına sahip olurlar. Ziyaretçi, farklı alanlardaki en son gelişmeler, trendler, hizmetler ve ürünler hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi olabilir.

Intertextile Fuarına Özel Paket Programlarımız Hazır!

Uçak bileti, otel rezervasyonları, vize işlemleri, seyahat sigortası ve transfer işlemlerinizi içeren paket turlarımız için bizimle iletişime geçin.

FUAR MERKEZİ | National Convention & Exhibition Center

Rezervasyon Formunu Doldurarak Ön Rezervasyonunuzu Yapabilirsiniz.